Masaż

Masaż AromaTouch już w naszym salonie!

Jeszcze bardziej się cieszymy, bo jako pierwszy salon w Siedlcach możemy zaproponować ten wyjątkowy zabieg naszym klientom.
Masaż łączy w sobie moc olejków eterycznych i dotyku. Podczas godzinnej sesji masażu wprowadza się przez skórę pleców, głowy i stóp 8 olejków eterycznych, które nie tylko urzekają swoim zapachem, ale też posiadają moc korzyści:
? Wyciszają umysł i rozluźniają napięcia ciała,
? Wspomagają układ odpornościowy,
? działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo,
? zwalczają wirusy i bakterie,
? usprawniają układ limfatyczny

Ten masaż zostaje w pamięci na długo! A jego efekty terapeutyczne są odczuwalne już po pierwszej sesji.
50 min – 150zł

Kobido – liftingujacy masaż twarzy

To japoński masaż twarzy, który jest alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. To jeden z najbardziej złożonych masaży twarzy i głowy. Kobido to wyjątkowy zabieg, gdzie masażysta pracuje na tkankach głębokich skóry i mięśni, dzięki czemu masaż działa liftingująco, rozprężająco oraz rozluźnia struktury tworzące zmarszczki mimiczne. Spektakularne efekty zapewnia nie tylko technika i złożoność ruchów, ale też ich kolejność wykonywania, czyli: rozluźnianie, relaksacja, drenaż limfatyczny, lifting i akupresura.  Już po pierwszym masażu twarz jest promienna, gładka i odprężona, a zmarszczki mniej widoczne.

Japoński rytuał masażu twarzy

Masaż łączy w sobie techniki masażu japońskiego, akupresury i drenażu. Jego zadaniem jest wprowadzenie w głęboki relaks i odprężenie, a skóra twarzy po masażu jest wygładzona i jędrna. Masaż pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia skóry oraz redukuje skutki stresu.

Masaż głowy i karku

Masaż, który ma na celu zminimalizowanie napięcia w okolicach głowy i karku, poprawia krążenie i rozluźnia tkanki. Kierowany głownie do osób ze wzmożonym napięciem, pracujących w pozycji siedzącej i narażonych na ciągły stres.

Masaż klasyczny

To masaż częściowy lub całego ciała mający na celu przywrócenie prawidłowego napięcia mięśniowego. Za pomoca różnych technik manualnych i przyborów masażysta wprowadza w stan odprężenia i rozluźnienia masaowane tkanki. Najbardziej popularny jest masaż klasyczny pleców.

Masaż bańką

To intensywny masaż specjalną gumową bańką i olejkami do drenażu i liftingu. Głównym zadaniem masażu bańką jest poprawa krążenia krwi i limfy, likwidacja cellulitu, wygładzenie skóry i rozluźnienie mięśni. Najczęściej masowane częsci ciała to uda, pośladki, brzuch i plecy. Po serii masaży bańką widać poprawę napięcia i kolorytu skóry, a głębsze tkanki są bardziej ujędrnione i wygładzone.

Masaż wspomagający leczenie bruksizmu

Bruksizm – czyli zgrzytanie zębami najczęściej w nocy i często bez naszej woli. Zgrzytanie może powodować wiele czynników, jednym z nich jest ciągły stres i wytwarzające się napięcie w okolicach stawu skroniowo-żuchwowego. Przypadłość ta przyczynia się do ścierania zębów oraz bóli napięciowych w okolicach czoła, oka i ucha.

Masaż żuchwy i twarzy wpływa na rozluźnienie napiętych mięśni otaczajacych staw skroniowo – żuchwowy, które przyczyniają się do mocniejszego zaciskania szczęki.